MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu haftanın en çok konuşulan kırmızı halı stillerini sizler için derledik. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
07.12.2018
Banner

Emma Roberts, Beverly Hills, Kaliforniya'da Beverly Johnson Hotel'de düzenlenen Trevor Project'in TrevorLIVE LA Galasına Dior kırmızı elbisesiyle çok ateşli görünüyordu.

Margot Robbie, New York'taki Paris Tiyatrosu'nda İskoçyalı Mary Queen filminin Big Apple galasına katıldı. Ünlü oyuncu Chanel tasarımı ten rengi işlemeli elbisesiyle ve sade saç makyajıyla şahane görünüyordu.

Gigi Hadid, Marc Jacobs ‘Madison mağazasının açılışına katıldı ve New York City'de Marc Jacobs Redux Grunge Koleksiyonu'nu kutladı. Siyah beyaz çizgili takımı ve saçlarına yaptığı  Mickey Mouse topuzuyla çok sempatik görünüyordu.

Rachel Brosnahan, New York City'deki Paris Tiyatrosunda bulunan The Marvelous Bayan Maisel’in galasında siyah maskülen Elie Saab tulumuyla görüntülendi.

 

Felicity Jones, On The Basis Of Sex filminin galasında görüntülendi. Kolları file detaylı çan şeklinde gelen elbisesiyle oldukça zarif bir görünüm sergiledi. Elbisesi ise Dior tasarımı.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler