MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Haftanın ünlü stilleri bu hafta ödül törenlerini takip etti. Sizce haftanın en şık ismi kim? 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
25.11.2018
Banner

Lady Gaga, Hollywood’da düzenlenen Governors Ödül Töreni’nde kırmızı halıda karşımıza çıkıyor. Siyah omuzları açıkta bırakan balon kollu dokusuyla Valentino elbisesi ve Harry Kotlar elmas küpe ayrıntısıyla törene katıldı.

 

Emily Blunt, Hollywood’da düzenlenen Governors Ödül Töreni’ne katıldı. Ünlü oyuncu, Dundas tasarımı altı ve üstü ayrı 2 parçadan oluşan altın kaplamalı ve işleme ayrıntılı kıyafetiyle ve sade saçlarıyla çok şık gözüküyordu.

 

 

Emma Stone aynı ödül töreninde yer aldı. 2 parçadan oluşan kadife uçları işlemeli Louis Vuitton elbise tercih eden ünlü oyuncu her zamanki zarifliğini korudu.

 

14 yaşındaki "Strager Things" oyuncusu Millie Bobby Brown New York’ta Empire State binasında düzenlenen etkinliğe mavi ekoseli yaşına ve etkinliğe son derece uygun bir elbiseyle katıldı. Millie'nin UNICEF'in en genç İyi Niyet Elçisi olduğu açıklandı.

Kate Middleton Londra Üniversitesi'ni ziyaret ederken görüntülendi. Paule Ka tasarımı takımı, fırtırlı bir etek ve üzerine giydiği bordo ceketle çok sade gözüküyordu. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler