MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu hafta ünlü stili takibimize haute couture haftasının konuklarıyla devam ediyoruz. 22 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
08.07.2018
Banner

Fransa’da düzenlenen Paris Moda Haftası’nda Fendi defilesine katıldı. Ferragni, Fendi gömlek elbisesi ve altın sarısı parlak botlarıyla görüntülendi.

Paris'te Dior defilesine katılan Katie Holmes, straplez çizgili Dior elbisesi ve siyah beyaz babet ile kombinini tamamladı.

Palermo, Fransa'da Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Valentino Haute Couture Sonbahar Kış 2018/2019 defilesine katıldı. Kırmızı Valentino elbisesini kutu portföyü siyah topuklu ayakkabılarıyla eşleştirdi.

Dior defilesinde karşımıza çıkan model, beyaz uzun tül elbisesi ve beline taktığı siyah kemeri ile çok zarif bir kombin oluşturdu.

Kırmızı desenli belden kuşaklı Valentino gömlek elbisesiyle kombinlediği kovboy çizmeleriyle elbiseye maskülen bir hava kattı.

 

Chanel'in yeni elçisi aktris, defileye markanın ikonik desenli mini elbisesiyle katıldı. Şapkasıyla da 70’leri anımsattı.

Kate Bosworth, Dior defilesine eşi Michael Polish ile katıldı. Etnik desenli çiçek işleme ayrıntılı uçuş uçuş bir elbise tercih etti, beline taktığı kalın deri kemer ile elbiseyi modernleştirdi.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler