MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Moda haftasından özel davetlere kadar ünlülerin en iyi stillerini sizler için derledik. 29 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
24.09.2017
Banner

Ceketi, içine giydiği uzun gömleği ve kırmızı renk diz üstü çizmeleri ile Chiara Ferragni çok şık ve trend bir görünüme sahip. Stiliyle ilham veren Ferragni'nin tercihi ise Fendi.

Beyaz romantik elbisesi, doğal saçı  ile Adriana Lima oldukça romantik ve zarif  bir görünüm oluşturmuş.  Elbisenin sadeliğini Lima canlı makyajı ile dengelemiş. 

Üstü minik çiçekli, kabarık kol detaylı romantik ve cıvıl cıvıl elbisesi ile Margot Robbie haftanın en iyi isimlerinden. Özellikle elbisesini tamamladığı ıslak saç görünümü ve sarı tonlardaki göz  makyajı ile Robbie kendisine hayran bırakıyor. Tercihi ise Brock Collection.

Genellikle daha sade, düz elbiselerle görmeye alışık oldığumuz Dakota Johnson bu sefer karşımıza Gucci defilesi öncesi markanın tasarımı olan renkli ve desenli uzun bir elbise ile çıkıyor. 

Haftanın en iddialı ve şık stili Karlie Kloss'a ait. Tamamı pul işlemeli üç renkten oluşan şimşek şeklindeki elbise, koyu bordo tonlarında göz makyajı, sıkı topuzu ile Kloss kelimenin tam anlamıyla mükemmel! Tercihi ise Ronald van der Kemp

Alt kısmı kat kat püskülü siyah elbisesi ile Jourdan Dunn oldukça gösterişli bir tercihte bulunmuş. Ayrıca Dunn'ın elbisesi Zeynep Tosun tasarımı! 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler