MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu hafta ünlülerin birbirinden farklı ve iddialı kırmızı halı stillerini yine sizler için derledik. Özellikle özel gecelerde ve davetlerde bu stillerden ilham alabilirsiniz. 49 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
19.03.2017
Banner

Son dönemin popüler isimlerinden Emma Watson son filminin ön gösteriminde sırt dekolteli siyah bir elbise tercih etmiş. Givenchy imzalı elbisesini şık bir topuz ve kırmızı ruj ile tamamlayarak oldukça ilgi çekici ve asil bir görünüm oluşturmuş.

Adeam tasarımı kırmızı, siyah detaylı elbisesi ile Mandy Moore kırmızıyı en zarif şekilde yorumlayan isimlerden biri bu hafta. Hem elbisenin kesimi itibariyle hem Moore’un saç ve makyaj seçimi ile oldukça zarif ve abartısız bir stil oluşturmuş.

Gwen Stefani yine çok renkli yine çok farklı! Renkli ceketi, file çorapları, uzun çizmeleri ve pembe ruju ile her ne kadar başarılı bir stil ortaya koymasa da Stefani bütün bu uyumsuz görünümü kendine bir şekilde yakıştırabiliyor!

Zendaya altın sarısı saten askılı elbisesi ve antresit tonundaki çizmesi ile haftanın en iddialı ve tarz isimlerinden. Taş işlemeli choker kolyesi ve farklı model saçı ile tamamladığı elbise aslında kendi tasarımı… Daya by Zendaya markasına ait!

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler