EĞLENCE - ÜNLÜLER Dört farklı kapakla Jennifer Lawrence Vogue dergisinin yılın en önemli sayısı olarak gösterilen Eylül sayısının kapağında ünlü oyuncu Jennifer Lawrence yer alıyor. Derginin 125'inci yılını kutlayan bu ikonik sayı 4 farklı kapakla raflarda yerini alacak. Hepsinin baş rolünde ise Oscar'lı oyuncu Jennifer Lawrence var. 37 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
10.08.2017
Banner

4 yıl sonra Vogue Eylül sayısına ikinci kez kapak olan Jennifer Lawrence, 4 farklı kapakta yer alıyor. Bu kapaklar arasında John Currin tarafından resmedilen kapak en ilgi çekici oldu.

Diğer kapak fotoğrafları ise  Annie Leibowitz, Bruce Weber, Inez ve Vindooh tarafından çekildi.

48 yaşındaki yönetmen Darren Aronofsky ile ilişkisi hakkında ilk kez konuşan Lawrence, "Daha önce kafamı karıştıran ilişkilerim oldu. Onunlayken asla böyle hissetmiyorum" ifadelerini kullandı. 

Hayranlarıyla fotoğraf çektimekten hoşlanmadığını belirten oyuncu, "İnsanlarla tanışmayı, onlara imza vermeyi, ellerini sıkmayı seviyorum. Ancak bir havaalanında makyajsız bir haldeysem fotoğraf çektirmek istemiyorum. Çünkü o fotoğraf bir magazin sitesine düşecek" diyor.

Her zaman Dior imzalı kıyafetlerle karşımıza çıkan 26 yaşındaki oyuncu, bu kez Versace, Ralph Lauren ve Miu Miu ile çekimlerde yer aldı.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler