EĞLENCE - ÜNLÜLER Coachella'ya Beyonce damgası Dünyaca ünlü müzik ve sanat festivali Coachella’nın ilk haftası geride kaldı. Festivalin en unutulmaz konseri ise sahnesinde birbirinden farklı kıyafetlerle boy gösteren Beyonce oldu. 11 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
16.04.2018
Banner

Beyonce 2 saatlik performansında 5 farklı Olivier Rousteing tasarımı taşıdı. Konserinin açılışını motif ve taşlarla kaplı mayo pelerinden oluşam ihtişamlı bir kostüm ile yaptı. 

Beyonce'nin bir sonraki kostümü ise mini bir kot şort, dansçıları ile uyumlu sarı saten bir üst ve püsküllü Christian Louboutin çizmeler oldu. 

Gecenin en iddialı görünümlerinden biri ise baştan aşağıya siyahlar içindeki ceket, mayo ve çizme oldu. Lateks kumaştaki bu görünüm oldukça çarpıcıydı.

Eşi Jay-Z ile olan performansında daha rahat bir stil tercih eden Beyonce, bir önceki kostümüden kalan siyah mayosunun üstüne file bir tişört giydi. Üzerinde tabii ki Beyonce yazıyordu! 

Konserin en unutulmaz anı ise Destiny's Child'ın bir arada yeniden sahnede olmasıydı. Grubun 3 üyesi de birbiriyle uyumlu özel tasarım Balmain kostümleriyle sahnedeki yerini aldı.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler