MODA - ÜNLÜLER Bella Hadid ile New York Moda Haftası turu Bir New York Moda Haftası daha geride kaldı. Yeni sezona dair ipuçları topladığımız haftanın en yoğun modellerinden biri kuşkusuz Bella Hadid oldu. Genç modelin yer aldığı dikkat çekici defileleri derledik. 11 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
16.02.2018
Banner

Özellikle renkli makyaj stiliyle dikkat çeken Anna Sui defilesinde Bella Hadid, yeni koleksiyondaki bol işlemeli su yeşili elbiseyle podyumda yer aldı.

21 yaşındaki model bu yıl New York Moda Haftası’nda Jason Wu defilesinde de yer aldı. Hadid, lacivert bol kesim, kristallerle süslü dramatik bir ceketle boy gösterdi.

Brandon Maxwell’in 2018 Sonbahar/Kış defilesinde ev giyiminde karşımıza çıkan basit parçaların yüksek modayla harmanlanmasına şahit olduk. Bu parçalardan birine örnek ise Bella Hadid’in taşıdığı sabahlıktan esinlenerek hazırlanan bol kesim elbise oldu. 

Bella Hadid, Prabal Gurung defilesinde kışa en çok yakışan bordo kadife bir tulum taşıdı. Diğer koleksiyonlarda gördüğümüz gibi bu defilede de bol kesim siluetler dikkat çekiyor. 

Farklı defilelerde çarpıcı stillerle podyumda yürüyen Bella Hadid, Michael Kors defilesinde ise gençliği ve naifliğini vurgulayan straplez bir kokteyl elbisesi ile yer aldı. Elbisedeki çizimler ünlü sanatçı David Downton'a ait.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler