MODA - TRENDLER Yeni sezonun en trend 6 çanta modeli Moda dünyasında çanta ve ayakkabılar her geçen gün daha fazla ön plana çıkmaya devam ediyor ve son zamanlarda dünyaca ünlü marka ve tasarımcılar özellikle “it bag” olarak tanımlanan en trend ve zamansız parçaları ile adlarından sıkça söz ettiriyor. Biz de bu yıla damgasını vuran o çantaları sizler için derledik. 32 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
21.09.2017
Banner

Kalın zincir şeklindeki omuz çantaları ile özellikle bir süre önce moda dünyasının gündemine oturan Gucci’nin yeni çanta serisi Marmont, son dönemde özellikle bel çantası modeli ile sokakları ele geçiriyor. Spor ya da şık farklı formlarda değerlendirilebilen çantalarda çok fazla renk çeşidi de mevcut.

Çantalarda son zamanlarda ilgi çeken detayların başında özellikle metal halka detaylar yer alıyor. Piercing modeli şeklinde imzası haline gelen ön detayı ile JW Anderson’ın Pierce modeli de iddialı ve sıra dışı modelleri sevenler için birebir. 

Klasik ve şık parçaları ile bilinen Christian Dior, feminen ve iddialı bir duruşu bu sefer de yeni bir çanta ile sevenleriyle buluşturuyor. J'Adior çantanın en güzel yanı yazı kısmından elinizi geçirip çantayı o şekilde tutabiliyorsunuz ve gündüzden geceye her yere kullanabiliyorsunuz. 

Büyük çanta ve farklı formları sevenlerin vazgeçilmez parçalarından biri Loewe Puzzle trend görünümü kadar fonksiyonel duruşuyla da çok dikkat çekiyor. Farklı renk seçenekleri ile de herkesin zevkine hitap edebilecek kadar çeşitliliğe sahip!

Çanta konusunda son dönemde belki de en çok ismini duyuran Chloe iki modelle birden moda dünyasının gündemine oturuyor. Daha bohem havada olan ve özellikle süet formuyla daha çok ilgi gören Hudson ve tüm moda dünyasında metal yuvarlak sap trendini başlatan Nile daha uzun bir süre adından söz ettirecek gibi duruyor.

Yılın en konuşulan projesi ve tasarımı olan Gabrielle Chanel’i bir kez daha ölümsüzleştiren tasarım Chanel Gabrielle klasik bir Chanel tasarımı gibi dursa da zamansız ve yenilikçi detayları ile özellikle önümüzdeki yıl herkesin elinde göreceğimiz tek çanta bile olabilir.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler