MODA - TRENDLER Yeni sezondan dikkat çeken 5 trend Moda dünyası yeni sezonu yepyeni trendlerle karşılıyor. Bu sonbahar/kış sezonunda dikkatimizi çeken ve beğendiğimiz 5 trendi sizler için seçtik. 10 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
15.11.2017
Banner

Maksimalist, minimalist derken bu sezonda küçük, halka şeklinde ve özellikle altın renklerinde küpeler en popüler aksesuarlar arasında yer alıyor. 

Valentino ve Prada Resort şovlarında şık ayakkabıların, sandaletlerin içinden çıkan çizgili spor çorapları moda severleri bir hayli şaşırtmıştı. Bugün birçok markada gördüğümüz bu tip çorapları sizler de botlarınızın ya da mokasen ayakkabılarınızın içinden çıkararak farklı bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Bugünlerde sokak modasını etkisini altına alan başlıca trend oversize dediğimiz, salaş ve bol kesim blazer ceketler oldu. Eğer iddialı ve cesur bir stil arayışındaysanız tek bir blazer ceketi tek başına elbise olarak kullanabilirsiniz. Kumaş ve kot pantolonların üzerine en çok yakıştırdığımız bu ceketleri ister en doğal haliyle ister üzerine kemer takarak kullanabilirsiniz. 

Geçtiğimiz sezon moda dünyasını etkisi altına alan pembe, yerini sarı ve tonlarına bırakıyor. Kasvetli kış günleri için enerjik sarıdan daha iyi ne olabilir değil mi? Sarıyı kazak ve paltolarda; ayakkabı ve çantalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Prada sonbahar/kış 2017 koleksiyonunda neredeyse her görünümün bir köşesinde tüy işlemelerine rastladık. Bu romantik trend bu sezon neredeyse tüm markalar tarafından ürünlerine uyarlandı. Tüy işlemeli trikoları, çanta ve ayakkabıları mutlaka keşfedin.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler