MODA - TRENDLER Trend alarmı: Pijama partisi Tarzınız nasıl olursa olsun ister stilinizi pijamalarınıza yansıtmak olsun, ister sadece uyumak için rahat bir şey arıyor olun, gece rutininizde de modayı takip edebilirsiniz. Bu farklı ve rahat takımları incelemek için yazımızı okuyabilirsiniz. 31 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
17.07.2018
Banner

İster ipeksi ister pamuk veya triko seçim size kalmış. Pijama takımları rahatlıkları ile pijama partilerinin de en vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Daha şık ve farklı olmak isteyenler ise ayrı parçaları birlikte kullanıp veya karıştırıp eşleştirebilirler. Hatta son zamanlarda biliyorsunuz ki pijama tarzında birçok parça günlük kombinlerde yer alıyor. Dilerseniz geceyi gündüze taşıyabilirsiniz!

 

Saten askılı gecelikler rahat ve serin tutmasıyla yaz günlerinde ekstra bir konfor oluşturur. Rahatlığı olduğu kadar şıklığı da ön planda tutuyorsanız terchinizi geceliklerden yana kullanabilirsiniz.

 

Yazın saten gibi ince kumaşlardan yapılan kışın ise polar ya da kalın kumaşları tercih ettiğimiz sabahlıklar ev yaşantısındaki en kurtarıcı parçalardan biri. Hem gecelik ya da pijamanın üzerine giydiğimizde kombinimizi şıklaştıran hem de daha modern duran bir görünüm sağlayabiliriz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler