MODA - TRENDLER Trend alarmı: Hasır çantalar Yazın vazgeçilmez aksesuarlarından olan hasır çantalar bu sezon plajlardan sokaklara geçiş yapıyor ve sokak stilinin kilit parçalarından biri olmaya hazırlanıyor. 14 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
19.04.2017
Banner

Hasır ve örme model çantaları her ne kadar daha çok yaz dönemi plajlarda ya da tatil beldelerinde kullansak da bu sezon en romantik, en cool ve en spor kombininizi bile şehirde bu çantalarla tamamlamaya hazırlanıyoruz.

Portföy model olanları da çok beğenilse de trendin en popüler parçaları özellikle dev boy olan hasır çantalar! Spor görünümlerini yine spor parçalarla bir araya getirerek farklı bir hafta sonu stili oluşturabileceğiniz gibi daha romantik parçalarla da zıt bir uyum yakalayabilirsiniz.

Siyah, beyaz gibi renklerle ve sezonun diğer trendi olan pötikare desen ile çok iyi kombinlenebildiği gibi kırmızı, turuncu, sarı, yeşil gibi daha canlı ve enerjik renklerle de bahar ve yaz ruhuna uygun bir kombin oluşturabilirsiniz. Espadril, babet, loafer model ayakkabılarla da iyi ikili olacaklardır. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler