MODA - TRENDLER Trend alarmı: Derin yırtmaç Cannes Film Festivali’ni geride bıraktık. Kırmızı halıda ünlüler şıklıkları ve stilleriyle renkli, moda dolu bir festivale imza attı. Ancak bir trend vardı ki kırmızı halıda diğerlerinden öne çıktı: Derin yırtmaçlar. Bu yaz düğünler için ilham verecek, önümüzdeki ödül sezonunda sıkça göreceğimiz bu stili bakalım kimler denedi. 38 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
31.05.2017
Banner

Cannes Film Festivali’nde dekoltesiz bir Bella Hadid düşünülemezdi! Neredeyse tüm kıyafetlerinde derin yırtmaç tercih eden Hadid, özellikle kumaştan üst kısmı büstiyer şeklinde gelen Alexandre Vauthier tasarımı bir elbise ile dikkat çekti.

Ünlü oyuncu bir değil iki yanı derin yırtmaçlı elbisesi ile iddialı bir seçim yaptı. Evcen bu çarpıcı elbisesi için sade bir saç makyaj stili tercih etti.

Doğum yaptıktan 2 ay sonra ilk kez kırmızı halıda boy gösteren model limon sarısı elbisesi ile çarpıcı bir dönüşe imza attı. Gögüs dekolteli ve derin yırtmaçlı elbisenin üzerinde Swarovski taşları yer alıyor.

Fransız oyuncu sadece bacak dekoltesiyle değil, derin göğüs dekoltesiyle de iddialı bir kırmızı halı stili ortaya koydu. Işıltı elbisesi Armani imzası taşıyordu.

Baldwin derin yırtmaç trendini en sade haliyle kullananlardan. Sadece bacak dekoltesi tercih eden model göğüs kısmı straplez bir beyaz elbise giydi.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler