MODA - TRENDLER Modada altın çağ Bu sezon moda adeta altın çağını yaşamaya hazırlanıyor! Bu zamana kadar aksesuarlarda kullandığımız altın rengi artık çok daha fazla modanın içinde yer alacak. 14 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
15.09.2016
Banner

Sadece aksesuarlarda değil, özellikle kıyafet ve ayakkabılarda, botlarda ve çizmelerde, karşımıza çıkacak bu trendin en önemli farkı ise altının koyu sarı tonunu vurguluyor olması.

Beyaz altın ve o tonlara yakın altınları evet bu zamana kadar sıkça kullandık; ancak bu sefer altın renginin en iddialı tonunu çok daha geniş bir bölgede öne çıkarıyoruz. Sonbahar kış döneminde giyeceğiniz altın rengi bir pantolonla ya da tercih edeceğiniz altın rengi bir bot ile hem fark yaratabilir hem de cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

NASIL KOMBİNLERİM?

Bu tip parçaları öne çıkarırken, abartıya kaçmamak adına kombinde bir denge yaratmak en iyisi. Daha sade renklerde ve spor parçalarla kombinlediğiniz takdirde altın rengi bir kıyafet ya da parça sizin için yalnızca gece kıyafeti olmaktan çıkıp günlük kombinlerinizin de vazgeçilmezleri arasına girebilir!

Ayrıca yalnız kıyafet ve aksesuarda değil aynı zamanda makyajınızda kullanacağınız bir far veya ruj ile de kombininizi daha da iddialı gösterebilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler