MODA - TRENDLER Kısa bluzların hızlı yükselişi Crop Top olarak anılan kısa üstler tam anlamıyla bir hayat kurtarıcı. Kesimi nedeniyle vücudunuzu şekillendirip üst kısmınızı daha ince gösterirken neredeyse her parçayla uyumlu bir kombin oluşturuyor. 30 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
24.08.2018
Banner

Çizgili üstler her zaman moda olsa da 2018 trendleri arasında favori gösteriliyor. Artık gömlekler ve bluzlar da crop top çizgisinde ilerliyor. Omuzları açıkta bırakan bu modelleri kot şortlarınız ve yüksek belli pantolonlarınız ile harika kombinler yaratabilirsiniz.

 

Bu crop top’lar pantolonlarınızla, eteklerinizle, ceket içerisine dahi giyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kombininize cool bir hava katmak için tercih edebilirsiniz.

 

Spor yapanların da sıkça kullandığı sporcu crop top’larını sokak modasında tüm alt giyim grubuyla kombinleyebilirsiniz. Sportif bir görünüm yaratmak isteyenler şortlarla ve taytlarla kombinleyerek Gigi ve Kendall gibi sokak stilini elde edebilirsiniz.

 

Bu modeller içinizde festival havası oluştursun. Asimetrik kesim ve fırfırlı rengarenk desenli modeller ile yaz gecelerinde 80’lerden yansıyan boho ruhunu yaşayın.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler