EĞLENCE - TRENDLER İstanbul'da moda tutkunlarına sergiler İstanbul moda severler için iki önemli sergiye ev sahipliği yapıyor. Bir yanda ünlü moda fotoğrafçısı diğer yanda efsane moda tasarımcısının eserleri sizleri bekliyor. 11 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
17.09.2018
Banner

Moda ve portre fotoğrafçılığında “Işık Ustası” olarak bilinen Horst P. Horst’un “Horst: Moda ve Portreler” başlıklı Türkiye’deki ilk kişisel sergisiyle Leica Gallery İstanbul’da olacak. Horst’un Yves Saint Laurent, Coco Chanel, Cy Twombly, Paloma Picasso, Marella Agnelli, Emilio Pucci, Elsa Peretti, Diane von Furstenberg portreleri, Classics ve Fashion in Color serileri sergileniyor. Sergiyi 24 Kasım'a kadar ziyaret edebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden moda tasarımcı Azzedine Alaïa’nın koleksiyonlarındaki zamansız parçalardan oluşan Tanrıça Elbiseleri sergisi Beymen Zorlu Center'da moda severlerle buluşuyor. Sergie, ünlü modacının modaya olan tutkusunu ve 35 yıllık yaratım sürecini en iyi şekilde yansıtan 10 ikonik couture elbise yer alıyor. Sergiyi 2 Ekim'e kadar ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler