MODA - TRENDLER Geçmişe Yolculuk Bu sezon geçmişe doğru yolculuk yapıyoruz hazır olun! Dönem dönem moda dünyasına ağırlığını koymuş ve gündemde uzun zaman kalmış bir trend bu sezon geri döndü: Kadife. 105 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
31.10.2015
Banner
Özellikle kış aylarında hem gündüz hem geceye uyarlanabilecek bir kumaş tipi olan kadife bu sezon ünlü markaların defilelerinde sıkça karşımıza çıktı. Elbiseden cekete, pantolondan ayakkabıya, çantaya kadar pek çok yerde kullanıldı. İşte 2015 sonbahar/kış sezonunda kadifede öne çıkan renk trendleri.

Bu sezon kıyafetten makyaja modanın her alanında bordo, mürdüm tonları oldukça revaçta. Kadifenin asaletini ve ağırlığını daha öne çıkan renklerle vurgulayabilir, böylece çok daha dikkat çekici bir stile sahip olabilirsiniz.

Kadife trendiyle beraber gece mavisi ve orman yeşili gibi mavi ve yeşilin koyu tonları da gündeme oturdu. Kadife kumaş tipi gereği bazen parlak bazen mat bir görüntüye sahip olabiliyor. Bu iki ton da kadifenin gizemini ikiye katlıyor. Özellikle altın detaylarla çok iyi uyum sağlayabilir.

İşin içinde siyah varsa gerisi kolaydır. Net, klasik ve daha ciddi bir duruş sergilemek isteyenler için siyah kadife parçalar özellikle davetlerde ve özel gecelerde çok doğru bir seçim olacaktır. Trend ne olursa olsun siyah olmazsa olmazlardan.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler