MODA - TRENDLER Coachella'dan yükselen trendler Dünyaca ünlü müzik ve sanat festivali Coachella'yı bu yıl yine geride bıraktık. Birbirinden cesur ve sıra dışı stillerle karşılaştığımız festivalden öne çıkan trendleri yazdık. 46 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.04.2018
Banner

Bu yıl özellikle küpelerde dev ve taşlı parçalar çokça tercih edildi. Ayrıca sadece dev bir küpe takmak yetmiyor. Birden fazla kolye, bilezik takarak da bu stili doruk noktasında yaşayabilirsiniz.

 

Rihanna’nın makyaj markasıyla vücut aydınlatıcısı çıkardığı şu günlerde ışıltısız bir Coachella düşünülemezdi. Genellikle makyajla yüz bölgesine uygulanan simler bu yıl sınır tanımıyor ve kollarda, dekolte bölgesinde de karşımıza çıkıyor.

 

Bu yılın başlıca saç stili ikili örgülerdi. İster klasik, ister balıksırtı örgü olmayan bir saç stili görmek neredeyse imkansızdı.

 

Saçlara takılan piercing şeklindeki takıları 2 yaz öncesinde bıraktığımım düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Özellikle örgü saçlarda gördüğümüz bu saç aksesuarı belli ki bu yaz yeniden ortaya çıkacak.

 

90’ların favori aksesuarı altın günlerini yeniden yaşarken Coachella’da da unutulmadı. Kullanım kolaylığı ile festivallerin bir numaralı aksesuarı olabilir.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler