MODA - TRENDLER Çiçek sezonu başladı! Baharın renklerini, enerjisini ve romantizmini en iyi şekilde yansıtan çiçek desenli parçalar her sezon olduğu gibi bu sezon da yeniden karşımıza çıkıyor. 30 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
29.05.2018
Banner

2018 baharında modanın çiçek baskılarıyla devam eden ilişkisi sayısız tasarımcıyla devam ediyor. Çiçek desenli elbiseler, mayolar, ayakkabılar ve hatta güneş gözlükleri ile  bu trendi kucaklamaya hazır olun. Bu mevsimin çiçeklerinde hem yumuşak pastel renkler hem de canlı renkler görüyoruz.

Nasıl kombinlerim?

Farklı renklerde ve kesimlerde karşımıza çıkan çiçekli elbiseleri nasıl giymek istediğimiz ise tamamen o günkü ruh halinize kalmış. Eğer hafta içi işe gitmek için hazırlanıyorsak diz hizasında biten pastel tonlardaki bir elbiseyi, bu sezon sık sık rastlayacağımız kısa çoraplar ve loafer’lar ile bir arada kullanacağız.

Hafta sonunda ise dökümlü bir çiçek elbiseyi kolayca spor ayakkabılarımızla kombinleyebiliriz. Gece dışarı çıkmaya hazırlanıyorsanız da çiçekli elbisenin romantik havasını azaltmak adına ince topuklulardan ve maksimal takılardan destek alabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler