EĞLENCE - TRENDLER Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (3-9 Nisan) Baharın habercisi Nisan ayına hareketli bir başlangıç yapmak isteyenleri Mina Karanis'in haftalık etkinlik rehberine bekliyoruz. 11 PAYLAŞIM
profil
Mina Karanis
03.04.2017
Banner

Amerikan caz klasiklerinin önde gelenlerinden Michael Fenstein, trombonun usta ismi Aycan Teztel ve İstanbul Superband, size Frank Sinatra şarkıları ile caz dolu bir gece yaşatacak.

Yer: İş Sanat Bilet: 1.Kademe: 65 TL 2.Kademe: 50 TL 3.Kademe: 40 TL İndirimli: 30 Öğrenci: 20 TL

Hem herkesin sevdiği hem de her yemeğe uyumlu kurtarıcı tatlılardan “Cheesecake”i, uzmanından öğrenmeye ne dersiniz? Workshop, Chef’s Table’da saat 14:00’da gerçekleşecek. Bilet: 150TL

Hareket Atölyesi Topluluğu’nun yeni projesi, Külkedisi masalından yola çıkıyor. Kül-Kadın, Hareket Tiyatrosu Topluluğu’nu oluşturan 30-75 yaş arası kadınların kendi hayal güçlerini kullanarak kendilerine özgü anlatım yöntemleriyle bir masal yaratıyor.

Yer: Taşra Sofa Sahne Saat: 20.30 Bilet: 45TL/35TL

5 milyona yakın albüm satan ve sayısız ödül alan Sertab Erener, yaşamındaki heyecanları, tutkuları ve hüznü sempatik tavırlarıyla Bablon’a özel performansında müzikseverlerle paylaşıyor.

Saat: 21.30 Bilet:80TL

İçinizdeki sanatçıyı çıkartmak istiyor ama doğru zamanı bulamıyor musunuz? O zaman Akademi Art – Mecidiyeköy’de gerçekleşecek olan bahar konulu yağlı boya atölye çalışması tam size göre.

Saat: 19.00 Bilet: 65TL

İstanbul’un en sevilen techno isimlerinden Oliver Huntemann 8 Nisan Cumartesi akşamı 23.00-05.00 saatleri arasında Garaj İstanbul DJ kabininde.

Bilet: 44TL Biletix/Kapıda 60TL VIP:88TL

7-8-9 Nisan tarihlerinde Haydarpaşa Garı’nda gerçekleşecek olan Floralfest, birbirinden değişik markaya ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapacak. Çiçekle ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceksiniz, yenilebilir çiçeklerden, krem yapmaya, buket yapmaya... Pazar günü katılmayı düşünüyorsanız, 13.00-14.00 saatleri arasında Art de Hulie/Hülya Kayhan/Cildi bahara hazırlayacak bakım kremi yapımı workshopunu katılacaklarınız listesine ekleyin derim. Bilet: 25TL

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler