EĞLENCE - TRENDLER Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (22-28 Mayıs) 28 PAYLAŞIM
profil
Mina Karanis
22.05.2017
Banner

Nikolay Gogol’un en ünlü öykülerinden “Bir Delinin Hatıra Defteri” ilk defa 1965 yılında sahneye uyarlanmıştı ve ülkemizde aynı zamanda ilk tek kişilik oyun olarak Genco Erkal tarafından sahnelenmişti. Oyuncu 50. yılın şerefine tekrardan kendi yorumuyla Trump Kültür Merkezi’nde saat 20:30’da sahneleyecek.

Bilet: 36/56TL 

Truva Savaşı’nın çıkmasına neden olan bir aşk hikayesini konu alan “La Belle Helene”, Süreyya Operası’nda saat 20:00’de sahnelenecek. 

101.4 Kenf FM tarafından düzenlenen “YüzenKent” tekne partisi 24 Mayıs’ta Yüksek Sadakat ve Matmazel’in katılımı ile gerçekleşecek. Saat 20:00’de başlayacak etkinliğe Haydarpaşa Garı ve Kuruçeşme’den ulaşılabilecek.

Bilet: 88TL 

“Sanatçı ve Zamanı” adlı sergi ile sanatçılar, zaman fikri etrafında kendilerine özgü yöntemleri ile çalışmalarını sergiliyorlar. Ahmet Hamdi Tanpınar üzerinden sanatçıların zamanlararası varoluş serüvenini sunan sergi, birbirinden farklı çağları konu alıyor. İstanbul Modern “Sizin Perşembeniz” konsepti ile her Perşembe ücretsiz.

Yemeklerinizin içine farklı lezzetler katmak isteyenler için ilgi çekici bir ders, “Kadehten Mutfağa”. Şarabı alışagelmişin dışında, bir malzeme olarak yemek ve tatlılarda kullanmaya ne dersiniz? Atölye, Eataly’de saat 19:00’da gerçekleşecek. Bilet:160TL 

Cumartesi sabahına sizi mutlu edecek bir kahvaltı ile başlamaya ne dersiniz? Sizi her fırsatta yeni lezzetlerle tanıştırıyorlar. Pancakelerin yanında gelen acılı, tatlı, tuzlu birbirinden değişik sosları, lezzetli kahveleri ve güler yüzleri ile Crepan Arnavutköy güne güzel başlamanıza yardımcı olacak.

Adres: Francalaci Caddesi No:7 Arnavutköy 

Kendinizi dinlendirip, kafanızı sanat ve müzikle renklendireceğiniz bir güne ne dersiniz? Masterpiece Galata Heykel’in bugünkü konusu “Panda”. Gerekli tüm malzemeleri, Masterpiece Heykel sizin için temin ediyor, en sevdiğiniz içeceği de gelirken almayı unutmayın diyor.

Bilet: 75TL 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler