EĞLENCE - TRENDLER Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (21-27 Ağustos) Haftanın öne çıkan etkinliklerinden siz hangisini dört gözle bekliyorsunuz? 36 PAYLAŞIM
profil
Mina Karanis
21.08.2017
Banner

Haldun Dormen’in başrolde oynadığı Moliere’in ölümsüz eseri Kibarlık Budalası Trump Kültür Merkezi’nde seyircileriyle buluşuyor.

Tarih: 21 Ağustos Pazartesi Saat: 20:30 Fiyat: Tam 67 TL, Öğrenci 47 TL 

Kendi yaptığınız soyut bir tabloyu sevdiğiniz birine hediye etmeye ya da evinize asmaya ne dersiniz? Özgürce yaratabileceğiniz soyut tablo atölyesinde, hem faydalı teknikler öğreneceksiniz hem de bütün günün stresinden arınacaksınız.

Yer: Akademi Art Tarih: 22 Ağustos Salı Saat:14.30 Bilet: 65TL

Anna Laudel Contemporary, yerli ve yabancı sanatçılardan oluşan resim, heykel, fotoğraf ve farklı tekniklerin kullanıldığı “Rooms&Walls” sergisine ev sahiplği yapıyor.

Adres: Bereketzade, Bankalar Cad. 10 Karaköy Beyoğlu, İstanbul

Metin Tapkı ile eski 45’likler ardından Ara Gülyan Band ile 80’ler ve 90’ların unutulmaz şarkılarını dinleyeceğiniz nostaljik bir yolculuğa davetlisiniz.

Yer: Living Room, Caferağa Mah. Arayıcıbaşı Sok. No:9 Kadıköy Tarih: Bilet: 34TL

Büyük heyecanla beklediğimiz serinin yeni filmi “Despicable Me 3” (Çılgın Hırsız 3), bu Cuma vizyona giriyor. Hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Gru evlenmiş ve kızlar ile birlikte yaşamaktadır. Gizemli bir adam tarafından yıllar önce kaybettiği ikiz kardeşinin haberini alır. Pharrell’ın müzikleri eşliğinde kendinizi minionların dünyasında kaybetmeye hazır olun.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler