EĞLENCE - TRENDLER Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (12-18 Haziran) Havanın daha da ısınmasını heyecanla beklerken şehirdeki etkinliklerden asla uzak kalmıyoruz. Mina Karanis, farklı, eğlenceli ve öğretici etkinlik önerileriyle karşınızda... 31 PAYLAŞIM
profil
Mina Karanis
12.06.2017
Banner

Evrenin 13,7 milyar yıllık öyküsünü etkileyici bir sunumla izlemeye hazır mısınız? Öyleyse İstanbul Bilgi Üniversitesi, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) ortaklığı ile hazırladığı “Bilimi Hızlandırıyoruz” sergisi tam size göre. Santralistanbul Kampüsü Çağdaş Sanatlar Müzesi Binası’nda gerçekleştirilecek sergi, Temmuz ayına kadar devam edecek.

7 kadın, 7 farklı hikaye... Aynı yerde yaşayan 7 insan. “Nereye Gitti Bütün Çiçekler” oyunu, farklı kişiliklere ve hayat kesitlerine değinecek. Tuğrul Tülek’in yönettiği tiyatro oyunu 13 Haziran Salı günü saat 20:30’da Watergarden’da sahne alacak. Biletler biletiva.com sitesinde tam 40 TL, öğrenci 30 TL.

Dans ile yer çekimine karşı koymaya hazır mısınız? Akbank Sanat’ta Önder Çevik eşliğinde gerçekleştirilecek olan Aerial Dans derslerinin biletleri 28.50TL.

Kulaklarınızın pasını arttıracak bir müzik şöleni için 15 Haziran Perşembe saat 20:00’de Summart Sanat Merkezi’nde sahne alacak olan Rezonans Korosu’nu programınıza ekleyin. Biletler Biletix’te 10 TL’den başlıyor.

Mihriban Mirap’ın sosyo/kültürel sorgulamalara yer verdiği, “Zamansız Fenomen” adlı sergisinde yaşamımız içerisinde sosyal medyanın yerine de yer vererek harike ilüstrasyonlar ortaya çıkarıyor. Artgalerim Bebek’te sergiyi gezebilirsiniz.

 

45’lik, 80’ler 90’lar ile nostalji dolu bir geceye hazır mısınız? Arda Gülyan’ın vokalistliğinde 7 müzisyenin bir araya gelerek sunduğu özgün performans Living Room Sahnesi’nde olacak. Biletler Biletix’te 34TL.

Adres: Caferağa Mahellesi Arayacıbaşı Sokak No:9 Kadıköy/İstanbul

Haftanın yorgunluğunu, Akademi Art’ta yapacağınız soyut tablolar ile atmaya ne dersiniz? 3 saat süren atölyede, fırçanızın hareketlerini müziğe bırakarak evinize asabileceğiniz bir sanat yapıtı yaratabilirsiniz. Biletler 65TL.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler