EĞLENCE - TRENDLER Bu hafta İstanbul ne yapıyor? (10-16 Nisan) Güneşli bir haftadan herkese merhaba! Gün gün etkinlik rehberiniz Mina Karanis'in önerileriyle karşınızda. 48 PAYLAŞIM
profil
Mina Karanis
10.04.2017
Banner

Huzurlu bir molaya hepimiz ihityaç duyuyoruz. Art Team ile tarihi bir mekanda sanat, müzik ve keyif dolu üç saate ne dersiniz? Kolları sıvıyoruz ve boyaları karıştırmaya başlıyoruz sonrasında kendimize özgü dokunuşlar ile kuşlarımızı yaratıyoruz.

Yer: Studio Art Team Saat: 19.00 Bilet: 90TL (Biletix) 

Günün stresini atmak, vücut enerjisini düzenlemek ve vücut dengesini bulmak için Önder Çevik eşliğinde “Aeriel Dans”ı denemelisiniz. Bu sistemin içerisinde dans, pilates, akrobasi ve rahatlama hareketleri bulunuyor.

Yer: Akbank Sanat Saat: 14.30 Bilet: 28.50TL

“Bira Fabrikası”, kördüğüm olmuş bir dünyanın düğümünü çözmek için sizi yolculuğa çıkarıyor. Onur Ünsal, Necip Memli, Melis Birkan ve Gürsu Gür’ün oynadığı oyun Koffi Kwahule tarafından yazılmış.

Yer: Moda Sahnesi Saat: 20.30 Bilet: 40TL/30TL

Şehrin sanat kokan mekanlarından Salt Galata, en çok sevilen etkinliklerinden Perşembe sinemasını bu kez de ev hallerini inceleyen teması ile karşınıza çıkarıyor. Etkinlik 8 Haziran’a kadar devam edecek.

13 Nisan Nicholas Hytner, The Lady in the Van (Zoraki Komşu), 2015

Elektronik müziği kendine özgü tarzı ile yeniden yorumlayan Pascal Arbez-Nicolas’ın tek kişilik projesi Vitalic, 14 Nisan Cuma gecesi Babylon Bomontiada’da! Bilet: 30TL/50TL

Pink Martini, yeni albümleri “Je Dis Oui”nin Avrupa turnesi kapsamında, 15 Nisan akşamı Volkswagen Arena’da sahne alacak. Bilet fiyatları 100TL’den başlıyor.

Havaların güzelleşmesi ile sahilde yürüyüş sezonu açıldı. Hafta içi hep kapalı yerlerde kalıyoruz ve oksijenden açık havadan mahrum kalıyoruz. Vücudumuzu ödüllendirelim, denizin kenarında keyifli bir yürüyüşe çıkmanın tam zamanı!

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler