MODA - TRENDLER Bebek mavisi Her kadının kalbini çalar pudra tonları… Pembesi, uçuk sarısı, bebek mavisi… Hepimiz kadın değil küçük bir kız oluruz bazen o renklerle. Dolabınızda bu renge mutlaka yer açın, zamansız parçalarınızdan olacaktır.
profil
Buse Terim
18.08.2015
Bebek mavisi
İki yazdır sezonun en favori renklerinden biri bebek mavisi. Ayrıca çok tarz şekilde de kombinlenebilen bir renk olduğu için yaz kış çok rahat giyebilirsiniz.

Benim favori kombinlerimden biri tek renk yapılan kombinler. Pudra tonlarının her türlüsüne bu kombinleri yakıştırıyorum. Baştan aşağı giyebileceğiniz bu tona siz isterseniz mavinin farklı tonlarını da katabilirsiniz.

Bebek mavisi
Bebek mavisi

Kış demişken bebek mavisi paltolara aşık olmayanımız var mı? Özellikle bir kot bir topuklu üzerine tercih edilmiş geniş kesim bir palto ile günün en tarz ve şıkı siz olabilirsiniz.

Bebek mavisi
Bebek mavisi

Diğer yandan siyahla yapılan kombinler oldukça cool duruyor! Siyah ve bebek mavisinin uyumu sizi hem ciddi hem de sade gösteriyor. Özellikle kışın denemenizi tavsiye ederim. Soğuk bir ton olduğu için hiçbir şekilde abartı ve zıt durmuyor.

Bebek mavisini diğer yakıştırdığım seçenekler ise beyaz ve ten rengi. Aydınlık, ışıltılı, sade ve yaz aylarına uygun bir tercih arıyorsanız bu renkleri mutlaka deneyin. 

Bebek mavisi
Bebek mavisi

Son olarak da size tavsiyem tabiî ki kot! Sanırım kotun yakışmadığı bir renk yok ancak bazı renkler kotla kendini çok daha başka ortaya koyuyor orası da bir gerçek… Boyfriend kesim bir kot üstüne mavi bir kazak deneyebilirsiniz örneğin. Dediğim gibi bebek mavisi hem çok trend hem de kendi başına bir tarz. 

Bebek mavisi
Önceki ve Sonraki
Haberler