MODA - TRENDLER 2017'de Google'da en çok aranan Oscar elbiseleri 2018'e sayılı günler kala 2017'nin 'en'lerine bakmaya devam ediyoruz. Google, 2017 Oscar'ları sırasında en çok aranan elbiselerin listesini paylaştı. 3 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
20.12.2017
Banner

Oscar gecesi için altın parıltılarla adeta bir Oscar heykelciğine dönüşen Jessica Biel, bu çok konuşulan Kaufman Franco seçimiyle ilk 10’da yer aldı.

Alicia Vikander’in dantel işlemeli hareketli elbisesi genç ve modern ruhunun bir yansımasıydı. Tercihi tabii ki Louis Vuitton…

Gecede ödül kazanan Viola Davis, kırmızılar içindeki Armani Prive elbisesi ile en çok aranan sekizinci stil oldu.

Bu yıl da listede yer alan Chopra, ışılıtılı Ralph&Russo tasarımı seçimiyle kırmızı halının beğenilen isimleri arasında yer almıştı.

Oscar’ın bir başka tartışmalı kıyafeti ise Berry’e ait. Versace tercihiyle moda severleri ikiye bölmüştü.

Oscar’lı oyuncu Chanel elbisesini para almadan giymeyeceği iddiasıyla gündeme gelmişti. Streep, bu iddiaları yalanladı ve etik olarak tasarımcılardan kıyafetlerini giYmek için para almadığını söyledi. Bu tartışmaların sonucunda Streep, Elie Saab seçimiyle boy gösterdi.

Kırmızı halıda her daim Gucci tasarımlarla görmeye alışık olduğumuz Dakota Johnson, Oscar’da da tercihiyle şaşırtmamıştı. Kötü eleştirileri ve övgüleri aynı anda toplayan elbise dördüncü sırada yer alıyor.

Monae’nin kristal, tüy, payet ve boncuklarla kaplı abartılı Elie Saab Couture elbisesi her ne kadar Oscar’ın kötü görünümleri içerisinde yer alsa da Google’da çok merak edilmiş.

Romantik uçuk lavanta tonundaki Ralph&Russo elbisesi Steinfeld’i en çok aranan 2’nci elbise sırasına yerleştirmiş.

Emma Stone’a ilk Oscar’ını kazandıran Swarovski kristalleriyle kaplı Riccardo Tisci’nin ellerinden çıkma bir Givenchy tasarımıydı. Stone, 1954’de Audrey Hepburn’den bu yana Givenchy tasarımıyla Oscar alan ikinci oyuncu oldu.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler