YAŞAM - KEŞİF

Süper kahramanlar burada buluşuyor

‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filminin yakında vizyona girmesiyle süper kahramanlara olan ilgimiz tekrar gün yüzüne çıktı. Çizgi roman tutkunlarının da ilgisini çekecek olan POW; bir çizgi roman ve figür mağazası olmakla beraber, lezzetli tatlı ve kahvelerin de olduğu, konsept bir kafeye sahip.

Süper kahramanlar burada buluşuyor
Marvel, DC Direct, Sideshow Collectibles, Kotobukiya, Gentle Giant, Diamond, McFarlane, Neca ve Weta gibi dünyanın en saygın çizgi roman ve figür üreticilerinin ürünlerinin bulunduğu POW; saatlerinizi keyifle geçirebileceğiniz bir mağaza.

Hem büyüklere hem çocuklara hitap etmekle beraber, çizgi romanlardan tekstile, bardaklardan oyuncaklara çok geniş bir ürün yelpazesine de ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonerler için özel parçalarında bulunduğu bu mağazada, aynı zamanda etkinliklerde sergileme amaçlı da ürün sağlanıyor. En çok ilgi görenlerin başında yer alan Batman ve Harry Potter koleksiyonlarında, asalardan şapkalara değişik birçok ürün bulunuyor. Hem yabancı hem Türkçe seçenekleriyle çizgi romanlar da meraklılarını bekliyor.

Kahve konusunda da baya iddialı olan POW; üçüncü dalga konseptine geçerek, müşterilerine taze ve özel kavrulmuş kahveler sunuyor. Süper kahraman temalı cupcake ve pastaların yanında, kişler, tartlar ve cookieler de bulunuyor. Sipariş üzerine hazırlanabilen özel pastalarla beraber, son dakika pasta isteyenler için günlük pastalar da yapılıyor.

Eğer siz de benim gibi çizgi roman tutkunuysanız, önerim; mağazada dolaşıp, detaylı bir şekilde ürünleri inceledikten sonra, kafesinde güzel bir kahve ve tatlı keyfi yapmanız olacak. Benim favori ürünlerim ise konsept kupalar oldu. Özellikle Star Wars kupalarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Önceki ve Sonraki
Haberler