YAŞAM - KEŞİF

Sağlıklı bir öğle yemeği molası

Mesai saatlerinde sağlıklı ve güvenilir bir yemek bulmak çoğu zaman zorlu bir arayışa dönüyor. Yeni keşfimiz Nova Bite, sağlıklı ve birbirinden farklı, orijinal salata seçenekleriyle hem sağlıklı beslenmek isteyenlerin hem de diyette olanların imdadına yetişti.

profil
BT Ekip
23.01.2017
Sağlıklı bir öğle yemeği molası

“Yepyeni bir salata deneyimi”  sloganıyla yola çıkan Nova Bite, özel salata tarifleri, sosları ve servis şekliyle dikkat çekiyor.

Özel ambalajı sayesinde salatanız hava almıyor ve son ana kadar taze kalıyor. Sos ile birlikte kavanozu çalkaladığınızda sos eşit bir şekilde tüm malzemenin üzerine yayılıp kusursuz bir lezzet ortaya çıkarıyor.

Kırmızı ve beyaz etli, peynirli, sebzeli ve deniz ürünlü olmak üzere 5 başlık altında toplanan salata menüsüne dilerseniz sıcak bir çorba da ekleyebilirsiniz. Bizim favori salatalarımız arasında “Lorlu Kış Salatası”, “Kinoalı Tahıl Salatası” ve “Portakallı Hindi Salatası” bulunuyor.

Siz de sağlıklı bir öğle yemeği alternatifi arayışındaysanız Nova Bite’ın salatalarına yemeksepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler