YAŞAM - KEŞİF

Lezzetli yemekler keyifli bir sohbet: ANY

Buseterim.com.tr’nin açılışını kutlamak için, ekibimizin sıcaklığına ve samimiyetine uygun bir yer olan ANY’i seçtik.

Lezzetli yemekler keyifli bir sohbet: ANY
Arnavutköy’ün merkezinde hem deniz havasına yakın hem de “corner pub” konseptiyle sokağa yeni bir soluk kazandıran ANY, rahat konsepti ve ilham verici atmosferiyle müdavimi olacağınız adreslerden biri.

Sabah kahvaltısından akşam yemeğine, tüm günü rahatlıkla geçirebileceğiniz  bir mekan olan ANY, farklı dekorasyonuyla da ilgi çekmeyi başarıyor. Zengin çeşitleriyle harika bir Pazar brunch’I yaparken, hafta içi akşamları için birbirinden farklı seçenekleriyle akşam yemeği içinde çok uygun bir adres.Tabii bununla da kalmayıp son derece lezzetli kokteylleriyle hafta sonu akşamları müzik dinleyebileceğiniz ya da kahvenizi ve kitabınızı alıp içeride minderlere yayılıp keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekana dönüşüyor.

Buranın öne çıkan bir diğer özelliği ise içerideki masalar, sandalyeler ve geri kalan hemen her şey özel üretim ve satılık. Beğendiğiniz bir tasarımı isterseniz kendiniz için de sipariş edebiliyorsunuz, bu da dekorasyonu daha ilginç kılmakla beraber, kendinizden birşeyler bulmanıza, buraya daha da ait hissetmenize sebep oluyor.Ortamı kadar tatlarıyla da öne çıkan ANY’nin menüsünde oldukça çeşitli, herkese hitap edecek tatlar bulunuyor. Klasikleşen tatları kendilerine göre yorumlayan ANY’nin ilginç sosları da dikkat çekiyor.

Her türlü detayın incelikle düşünüldüğü  ANY’ de sunumlarda yemekler kadar güzel ve iddialı. Samimiyetten uzaklaşmadan keyifli bir sohbet eşliğinde bu leziz yemekleri tatmak için, bizim tercihimiz ANY’de bir akşam yemeğinde buluşmak oldu. Özellikle grup toplantıları veya iş çıkışı bir şeyler içmek için kesinlikle uğramanızı öneriyorum.

Önceki ve Sonraki
Haberler