YAŞAM - KEŞİF

Farklı bir kahvaltı keyfi için yeni adres

Akaretler’in en yenisi B.BLOK kahvaltısı, spesiyal yemekleri, soğuk büfesi ve birbirinden lezzetli tatlılarıyla müdavimi olacağınız yepyeni bir adres.

Farklı bir kahvaltı keyfi için yeni adres

Camekanın önündeki tatlıları görünce içeri bakmadan geçemeyeceğiniz B.Blok, iyi malzemelerle iyi yemekler yaparak ulaşılabilir olmayı hedefliyor.

Sürekli değişen tatlı ve yemek menüsüyle balıktan zeytinyağlıya birçok faklı alternatif sunuyor. Özellikle acılı ıspanakla servis edilen kuzu gerdan, buranın en sevilen yemeklerinin başında geliyor. Kahvaltı konusunda da klasik kahvaltının alternatifi olarak bagel ve brioche tabakları mevcut.

Gelelim en çok ilgimi çeken ve kahvenin yanına en çok yakışan pastane bölümüne; buranın en spesiyal tatlısı olan içi bol çikolatalı brownie sabit kalan tatların başında geliyor. Homemade Oreo, incirli crumble ve bread pudding de ilgimi çeken tatlılardan. Kakule, şeftali ve süzme yoğurtla yapılan bir içecek olan Lassi de tadılması gerekenlerden.

Sade ve samimi dekorasyonuyla içeride keyifle oturabileceğiniz, öğle yemeklerinde sağlıklı alternatifler sunan B.Blok, akşamüstü kahvenizin yanında güzel bir tatlı ve sohbet için mutlaka uğramanız gerekenler adreslerden biri, listenize eklemenizi öneririm.

Önceki ve Sonraki
Haberler