YAŞAM - KEŞİF

Buradaki her şey 'sağlıklı'

“Gıdanız ilacınız olsun” fikrinden ilham alan Blended, içeceklerin yanı sıra günlük üretilen bitkisel yiyecek seçenekleri de sunuyor.

Buradaki her şey 'sağlıklı'
Son günlerin popüler duraklarından Blended... Doğanın ve vücudun kendini iyileştirme gücüne inanarak yola çıkan Blended’ın ilk mağazası Maçka’da açıldı.

Blended’in bitki mutfağından dilediğiniz içeceğin yanı sıra lezzetli avokado tostunun ya da Chia pudingin tadına bakabiliyorsunuz. En beğenilen tatlardan biri olan ve benim de keyifle yediğim Smoothie Bowl, hem Hindistan cevizi içindeki sunumu hem de lezzetiyle iddialı. Badem sütü, ıspanak, marul, muz, armut ve badem sütünden hazırlanan smoothie bowl üzerinde mevsim meyveleri, kakao parçacıkları ve bademle servis ediliyor.

Blended klasiklerinden olan, yeşilliklerle meyveler karıştırılarak hazırlanan lifli yeşil içecekleri üyelik sistemi ile her sabah taze olarak teslim eden Blended, vitamine fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz kış günleri için oldukça doğru bir seçim.

Blended Store’a gelip dolaplarından hazır taptaze bir Blended alabilir ya da kendi istediğiniz karışımı yaptırabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler