YAŞAM - KEŞİF

Bodrum'un en tatlı durağı: Bloom&Bake

Bloom and Bake sayesinde birbirinden güzel pastalar, kekler, kurabiyeler ve tuzlu atıştırmalıklar artık Türkbükü’de!

Bodrum'un en tatlı durağı: Bloom&Bake
Türkbükü’nün yıllardır en büyük eksiği, keyifle kahvenizi içerken yanında da ev yapımı tatlıların bulunduğu sevimli bir mekandı ve artık Bloom and Bake sayesinde bu açık kapandı.

Begonvillerin altında pembe masası, özenli sunumları ve iştah açıcı vitriniyle bu yaz en sık uğrayacağım mekanların başında geleceğine eminim.

Peçetelerden pipetlere sunumlarda da her bir detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. İçeri adım attığınız an sıcacık poğaçaların kokusu sizi karşılıyor ve sonrasında tatlılardan gelen mis gibi vanilya kokusuyla karışıp iştahınızı bir kez daha açıyor.

Hepsi birbirinden güzel gözüktüğü için tatlı seçmek oldukça zor. Vitrindeki cheesecakeler, kupta tatlılar, tartlar derken içerdeki masada yer alan günlük kek ve kurabiyeler arasında kalıyorsunuz. Nutellalı kek, hurmalı kurabiye ve red velvet benim tercihlerim oldu. Özellikle browniesi de müdavimi olmaya yeterli. Bu kadar tatlının arasında tuzlu poğaça çeşitleri, parmesanlı krakerler ve kruvasan da yer alıyor. Özel günler için birbirinden güzel pastalar da yaptırabilirsiniz üstelik eve de sipariş verebiliyorsunuz.

Yazın en tatlı molası için Bloom and Bake’e mutlaka uğramanızı öneriyorum!

Önceki ve Sonraki
Haberler