MODA - ÜNLÜLER Ünlülerin spor sonrası stilleri Ünlü top modeller, mankenler ve oyuncular yalnızca sokak stili ve kırmızı hali stilleri ile değil spor sonrası yakalandıkları stilleri ile de ilham olmaya devam ediyorlar. Biz de spor kombinleri ile de favorilerimiz arasına giren isimleri ve stillerini sizler için derledik.
profil
BT Ekip
21.04.2017
Ünlülerin spor sonrası stilleri

Son dönemde kampanyalarda ve defilelerde en sık gördüğümüz isimlerden olan Gigi Hadid de sıkça spor çıkışı kameralara yakalanıyor. Crop top şeklinde spor büstiyerleri uzun kapüşonlu üstlerle, uzun hırka tipi parçalarla kombinlemeyi tercih ediyor. 

Ünlülerin spor sonrası stilleri

Ünlü model Karlie Kloss spora gittiği günlerde rahatlığına düşkün tercihlerde bulunan isimlerden. Bol kesim sweatshirt’ler özellikle Kloss’un favori parçalarının başında geliyor. Ayrıca renkli taytlar da onun spor stilini tamamlayan önemli detaylardan. 

Ünlülerin spor sonrası stilleri

Victoria’s Secret’ın favori meleklerinden olan Alessandra Ambrosio da spor sonrası tarzı ile ilgi çekiyor ve Ambrosio’nun da favorisi Gigi Hadid gibi spor büstiyerler. Renkli ve desenli parçaları daha çok tercih eden Ambrosio özellikle kapüşonlu ve sweatshirt’lerini beline bağlamaktan da çok hoşlanıyor. 

Ünlülerin spor sonrası stilleri

Rosie Huntington-Whiteley de hayatının büyük bir bölümünde spora yer veriyor ve neon renkler, desenli parçalar onun spor stilinin kilit parçalarını oluşturuyor. Ayrıca saç bandı gibi aksesuarları da bolca kullanıyor. 

Ünlülerin spor sonrası stilleri

Sokak stilinde daha dar ve kısa parçalarla görmeye alışık olduğumuz Kendall Jenner, spor stilinde ise aksine daha bol ve rahat parçaları tercih ediyor. Farklı modelde taytları severek kullansa da üst kısımda salaşlık onun için önemli. 

Ünlülerin spor sonrası stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler