MODA - ÜNLÜLER

Üç ünlü ismi buluşturan gece

Geçtiğimiz gün New York’ta düzenlenen L’oreal Paris Women of Worth Ödülleri gecesinde ünlüler kırmızı halı görünümleriyle dikkat çekti. “Siz buna değersiniz” sloganıyla öne çıkan markanın sosyal sorumluluk projesi geliştiren “değerli kadınları” ödüllendirdiği gecede kırmızı halıda L'oreal Paris'in ünlü güzellik elçileri poz verdi. Eva Longoria ve Karlie Kloss arasındaki boy farkı renkli görüntülere sahne oldu. Gelin, kırmızı halının ünlü stillerini birlikte inceleyelim.

profil
BT Ekip
18.11.2016
Üç ünlü ismi buluşturan gece
Üç ünlü ismi buluşturan gece

Kısa süre önce ikinci kez anne olan oyuncu Blake Lively, Lanvin tasarımı uzun siyah blazer elbisesi ve transparan tül detaylı kollarıyla kırmızı halının en şık isimlerinden oldu. Elbisesinin göğüs dekoltesi ve düz bıraktığı uzun saçlarıyla uğraşılmamış ama tarz bir görünüm sunan oyuncunun mücevherleri Lorraine Schwartz tasarımıyken ayakkabı tercihi ise bir çift “nude” renkte Stuart Weitzman.

Üç ünlü ismi buluşturan gece

Ünlü manken Karlie Kloss, kırmızı halıda Michael Kors Resort 2017 koleksiyonundan transparan tül üzerine altın payet detaylı, derin dekolteli elbisesi tercih etmiş. Şeftali tonlarındaki aydınlık makyajıyla uyum sağlayan elbisesi ve saçları, modeli oldukça şık gösteriyor.

Üç ünlü ismi buluşturan gece

L’oreal Paris elçilerinden biri olan oyuncu Eva Longoria, kırmızı halıda Noon by Noor tasarımı İlkbahar 2017 koleksiyonunda siyah tulumla dikkatleri üzerine çekti. Parlak kumaştan tulum üzerine yakadan başlayıp arkada sonlanan pelerin görünümlü kıyafetini koyu göz makyajı ve at kuyruğu saçlarıyla tamamlamış. 

Üç ünlü ismi buluşturan gece

Lela Rose Resort 2016 koleksiyonundan mercan tonlarındaki tulumuyla düşük omuz modasına uyum sağlayan 58 yaşındaki ABD’li aktris ve L’oreal ikonu, doğal tonlardaki makyajı ve hafif dalgalı koyu renk saçlarıyla kırmızı halıdaki şıklık yarışına katılan isimlerden biriydi.

Üç ünlü ismi buluşturan gece
Önceki ve Sonraki
Haberler