MODA - ÜNLÜLER Sürdürülebilir modaya ünlülerden destek Deniz kenarlarındaki atık maddelerin geri dönüştürülmesiyle yaratılan H&M Conscious Exclusive koleksiyonunun global lansmanı Los Angeles'ta ünlü isimlerin katıldığı bir geceyle gerçekleştirdi.
profil
BT Ekip
29.03.2017
Sürdürülebilir modaya ünlülerden destek

Güzellik ve çevreye duyarlı bir dünya, H&M Conscious Exclusive 2017 koleksiyonunun özünü oluşturuyor. Koleksiyondaki her bir parça çevreye duyarlı, sürdürülebilir malzemelerden üretildi. 

Koleksiyonun Los Angeles'taki lansmanına Chrissy Teigen, Orlando Bloom, Hailey Baldwin, Kate Mara, Sasha Lane ve Lucky Blue Smith katıldı. Gecenin ev sahibi ise kampanyanın yüzü olan ünlü süpermodel Natalia Vodanova'ydı.

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson: " Conscious Exclusive hayal etmek, hem karakterli hem güzel parçaları yaratmak için bir fırsat. Tıpkı yarattığımız plise elbise gibi, sürdürülebilir malzemelerle nelerin mümkün olduğunu görmek büyüleyici’’ diyor.

Koleksiyon 20 Nisan'dan itibaren dünya çapında 160 H&M mağazasında ve online’da ,Türkiye’de ise sadece H&M Zorlu, İstinye Park ve Ankara CEPA AVM mağazalarında satışta olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler