MODA - ÜNLÜLER Mr. Robot Dior'un yeni yüzü 2017’ye yepyeni marka yüzleriyle başlamaya karar veren Dior Homme, 3 yeni kampanya yüzünü moda severlere sundu. ABD’li rap şarkıcısı A$AP Rocky, oyuncu Rami Malek, model Ernest Klimko ve şarkıcı Boy George ile tanıtımlarına devam etme kararı alan markanın 2017 İlkbahar-Yaz tanıtımları için yayınladığı portre görselleri şimdiden büyük yankı uyandırdı.
profil
BT Ekip
12.01.2017
Mr. Robot Dior'un yeni yüzü

Dior Homme yeni sezona hazır!

Dünyaca ünlü markaların 2017 İlkbahar-Yaz sezonuna ait kampanyalarını başlattığı bu dönemde Fransız Dior markası da erkek koleksiyonunu tanıtmak için çalışmalara başladı. Yeni sezon marka yüzleri olarak A$AP Rocky, Rami Malek, Ernest Klimko ve Boy George ile anlaşan Dior’un etkileri Altın Küre Ödülleri’nde görülmeye başlandı. Geceye baştan aşağı Dior Homme tasarımlarıyla katılan “Mr. Robot” dizisinin yıldızı Rami Malek şıklığıyla beğeni kazandı.

Marka, yayınlanan kampanya görsellerinde fotoğraf sanatçısı Willy Vanderperre ile çalıştı. Dior Homme’un kreatif direktörü ve baş tasarımcısı Kris van Assche’nin tasarımlarından oluşan ve styling’i Olivier Rizzo’ya ait olan görsellerde ağırlıklı olarak monokrom çalışmalar öne çıktı. Hem stüdyoda hem de Paris sokaklarında gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri markanın estetik anlayışına ve ulaşmayı hedeflediği müşteri kitlesine gönderme yapıyor. Dior Homme ilk kez bu kadar farklı arka planlara sahip temsilcilerle çalışıyor.

Yaklaşık 5 gün önce Dior Homme adına açılan resmi Instagram sayfasında da paylaşılan kampanyanın video çalışmalarının da yakın zamanda moda dünyasına sunulması planlanıyor. Yeni açılan Instagram sayfası, şimdiden yaklaşık 10 bin takipçi kazandı.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler