MODA - ÜNLÜLER

Kate Middleton'ın Paris günlüğü

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın 2 günlük Paris ziyareti moda severler tarafından her zaman olduğu gibi ilgiyle takip edildi. Middleton’ın Paris kaçamağındaki stillerini yakından inceledik.

profil
BT Ekip
20.03.2017
Kate Middleton'ın Paris günlüğü

Kate Middleton ilk olarak karşımıza siyahlar için Alexander McQueen tasarımı bir elbiseyle çıktı. Bu kez takılarında inciler tercih eden Düşes, Gianvito Rossi siyah süet ayakkabılarını ise ilk defa giyiyor.

Kate Middleton'ın Paris günlüğü

Kate Middleton, akşam İngiltere Büyük Elçiliği’nde gerçekleşen davette adeta bir prenses gibi süzülüyor. Buz mavisi rengindeki çiçek ve kristallerle süslü elbise Jenny Packham tasarımı. Avize şeklindeki pırlanta küpeleri ise aslında Kraliçe Elizabeth’e ait. Middleton’ın sık sık bu küpeleri kraliçeden ödünç aldığını görüyoruz. Parlak stilleto’ları ise Oscar de la Renta’dan…

Kate Middleton'ın Paris günlüğü

İstikamet Paris olunca Middleton’ın ziyareti sırasında Fransız bir tasarımcı tercih etmesi de bekleniyordu. Kate Middleton tercihini Chanel’den yana kullandı. Yeni sezondan siyah, kırmızı ve beyaz desenli dizüstü bir elbiseyi tercih eden Middleton, yine Chanel kemeriyle elbiseye kendinden biz ekleme yapmış. Küpe ve kolyesi ise Cartier markasına ait. 

Kate Middleton'ın Paris günlüğü
Önceki ve Sonraki
Haberler