MODA - ÜNLÜLER

Gigi x Tommy iş birliği yeni sezonda devam ediyor

2016 Sonbahar-Kış sezonu için marka yüzü olarak Gigi Hadid’i seçen Tommy Hilfiger, Gigi ile bir koleksiyon daha çıkarmaya hazırlanıyor.

profil
BT Ekip
27.10.2016
Gigi x Tommy iş birliği yeni sezonda devam ediyor
Yeni koleksiyon müjdesi

Geçtiğimiz New York Moda Haftası’nda Gigi Hadid’le ilk koleksiyonunu sergileyen Tommy Hilfiger, yeni sezonda yepyeni bir Gigi koleksiyonuyla podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Gigi x Tommy adını verdiği giyim, ayakkabı, aksesuar ve parfümden oluşan kapsül koleksiyonuyla ilgi toplayan ünlü model bahar sezonunda da Tommy Hilfiger için tasarım yapacak.

Şubat 2017’de çıkması planlanan koleksiyon, “❤ to Be Part” kampanyasıyla Hilfiger müşterilerini de tasarım sürecine dahil edecek. 31 Ekim itibariyle Tommy Hilfiger sitesinde en çok beğeni alan 4 ürün New York Moda Haftası’nda #TommyNow defilesinde podyuma çıkacak ve satışa sunulacak.

Gigi’nin ilk tasarım deneyimi olan Gigi x Tommy koleksiyonunun markaya büyük oranda ticari ve reklam başarısı getirdiği konuşuluyor. Sonbahar 2016  defilesinde koleksiyonun mimarı Gigi Hadid’in yanında Chanel Iman, Taylor Hill ve Sara Sampaio gibi mankenler boy göstermiş, Taylor Swift ve will.i.am gibi ünlüler ise şovu ön sıradan izlemişti.

 

 

A video posted by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler