MODA - ÜNLÜLER Gigi Hadid Reebok’ın yeni yüzü Reebok, #PerfectNever adlı yeni kampanyası için Gigi Hadid ile birlikte çalışmaya başladı.
profil
BT Ekip
05.10.2016
Gigi Hadid Reebok’ın yeni yüzü

Dünyaca ünlü modellerin çeşitli spor markalarıyla yaptıkları reklam sözleşmelerine bir yenisi daha eklendi. Cara Delevigne’in Puma’yla ve Karlie Kloss’un ise Adidas’la olan anlaşmasından sonra Reebok’ın teklif götürdüğü Hadid, iş birliğini kabul ederek kamera karşısına geçti.

Hadid’in, reklam kampanyada bedeninle barışık yaşamanın önemi ve fiziksel aktivitenin faydalarıyla ilgili mesajlar vermesi bekleniyor. Verdiği demeçlerde sporun kendisini sakinleştirdiğini belirten ünlü model her fırsatta bedene yönelik eleştirilere karşı dik durmaya devam ediyor. Kampanyanın sloganı olan #PerfectNever ise ‘hiçbir zaman kusursuz olunmaz’ mesajını vererek Hadid’in bu duruşunu destekliyor.

Yer aldığını ünlü defileler, Zayn Malik’le ilişkisi ve özel hayatıyla adından sık sık bahsettiren Gigi Hadid’in sporcu kişiliği, atletik duruşu ve boks merakı da takipçilerinin gözünden kaçmıyor. En son Milano Moda Haftası’nda ünlü modele saldıran bir kişiye karşı kendini savunmasıyla gündeme gelen Hadid, bu kampanya sayesinde uzun süre daha spor giyim dünyasında adından bahsettirecek gibi duruyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler