Gigi Hadid bu kez bot tasarladı
Ayakkabı markası Stuart Weitzman için 3 farklı bot tasarlayan model Gigi Hadid’in yeni tasarımları satışa çıktı.

Gigi Hadid, Tommy Hilfiger için tasarladığı kapsül koleksiyondan sonra şimdi de ünlü ayakkabı markası Stuart Weitzman ile birlikte koleksiyon çıkardı. Gümüş, bakır ve siyah deri seçenekleriyle satışa sunulan Gigi Hadid tasarımları için “kendimi gece gündüz New York’ta koşuştururken hayal ettim” yorumunu yaptı ve ayakkabı tasarımının kıyafetten çok daha zor olduğunu belirtti.

Koleksiyonun reklam filminde yer verilen boks sahneleri ise Gigi Hadid’in sportif hayatından esinlenilmiş. Boks yaparken görüntülenen Hadid, tasarladığı ayakkabıların sporda giyilebilecek kadar rahat olduğunu gösteriyor. “Do It Right” (Doğru Yap) sloganıyla yayınlanan reklam filminin yönetmenliğini ise James Franco üstleniyor.

Hadid’in yakın arkadaşları olarak bilinen Kendall Jenner ve Taylor Swift’in şimdiden giydiği görüntülenen botların fiyatları 565-598 dolar arası değişiyor Bu üç modelin satışından elde edilen gelirin bir kısmı Weitzman’ın kurduğu “Pencils of Promise” vakfının Gana, Guatemala ve Laos’ta yaptırdığı okullar için kullanılacak. 

profil
BT Ekip
25.10.2016
Önceki ve Sonraki
Haberler