MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Emma Stone'dan Hailey Baldwin'e kadar haftanın en iddialı ve en şık stillerini sizler için derledik. Detaylar yazının devamında...
profil
BT Ekip
15.10.2017
Haftanın ünlü stilleri

Nar çiçeği rengi etek ve kısa ceket takımı sade saç ve makyajı ile Margot Robbie vintage görünümünün yanı sıra oldukça çekici bir duruşa sahip. Tercihi ise Versace. 

Haftanın ünlü stilleri

Beyaz sade elbisesini fuşya pembe ruju ile daha feminen bir görünüme çeviren Jennifer Lawrence oldukça doğal ve asil bir görünüm oluşturmuş. Tercihi ise L. Wells.

Haftanın ünlü stilleri

Mavi renk ceket elbisesi, 80'leri andıran yüksek at kuyruğu ile Hailey Baldwin haftanın en beğenilen isimlerinden biri. Tercihi ise Alessandra Rich.

Haftanın ünlü stilleri

Üstü işlemeli, halter kesim ve kollarında fırfır detaylı beyaz renkte elbisesi, topuzu ile Emma Stone adeta masaldan fırlamış gibi... Büyüleyici stilini tamamlayan elbise Louis Vuitton imzası taşıyor.

Haftanın ünlü stilleri

Klasik ve şık stilinden ödün vermeyen ve her daim asil duruşu ile dikkat çeken Cate Blanchett koyu sarı tonlarda kapalı ve desenli bir elbise ile haftaya damgasını vuruyor. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler