MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu hafta Natalie Portman’dan Emma Stone’a birçok ünlü isim kırmızı halı stilleri ile haftanın favorileri arasına girdi.
profil
BT Ekip
20.11.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada transparan ve payet işlemeli vücut hatlarını ortaya çıkaran tulumu ve koyu göz makyajı ile Jennifer Lopez var. Kendine özgü tarzını ortaya koyan Lopez’in tercihi Zuhair Murad.

Haftanın ünlü stilleri

Jessica Alba her zamanki gibi daha zarif, gösterişsiz bir stil ile kırmızı halıda boy gösteriyor. Siyah, tül parçalı elbisesi ve dağınık doğal saç topuzu ile oldukça hoş gözüküyor. Alba’nın elbisesi Maison Valentino imzası taşıyor.

Haftanın ünlü stilleri

Marion Cotillard kadife elbisesi ve diz üstü çizmeleri ile sezonun en trend iki parçasını bir araya getirmiş. Üstündeki her parça Dior’a ait.

Haftanın ünlü stilleri

Michele Williams da kırmızı halıda siyah işlemeli uzun bir elbise tercih edenlerden bu hafta… Asimetrik kesimli elbise Louis Vuitton tasarımı.

Haftanın ünlü stilleri

Romantik kesim parçaları her zaman tarzıyla özdeşleştiren Emma Stone midi boy, işlemeli bir elbiseyi açık saçları ve bantlı ayakkabıları ile tamamlayarak oldukça zarif bir stil sergilemiş. Tercihi ise Erdem London.

Haftanın ünlü stilleri

Yine beyazlar içinde duru bir güzel Natalie Portman… Elbisesinin üzerindeki figür oldukça dikkat çekici olan Natalie Portman böyle bir elbiseyi sade bir makyaj ve saç ile tamamlamış. Tercihi ise Christian Dior.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler