MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu hafta sonu son dönemin popüler isimlerinin birbirinden farklı, şık ve iddialı kırmızı halı stilleri ile hazırladığımız ünlüler stili köşesi ilham verici detaylarla dolu!
profil
BT Ekip
30.10.2016
Haftanın ünlü stilleri

Gwyneth Paltrow, transparan ve kadifenin hem çok zarif hem de çok seksi birleşimini sergileyen kıyafeti ve hafif makyajı ile gecenin en ilgi gören stillerinden… Tercihi ise Gucci.

Haftanın ünlü stilleri

Gigi Hadid, Stuart Weitzman işbirliği kapsamında tasarladığı botlarının lansmanına oldukça farklı ve şık bir stil ile katıldı. Uzun beyaz gömleğinin üstüne taktığı korse ve saç şekli kombini iddialı gösteren detaylardan olmuş.

Haftanın ünlü stilleri

Dior’un etkinliğine katılan Bella Hadid hem makyaj hem stilde tercihini Dior’dan yana kullandı. Transparan ten rengi parça Hadid’e gerçekten çok yakışmış!

Haftanın ünlü stilleri

Emma Stone Prada tasarımı bordo rengi elbisesi ile oldukça sade ve asil bir görünüme sahip. Renk seçimi özellikle ten ve saç rengi ile çok doğru bir uyum yakalamış.

Haftanın ünlü stilleri

Hailey Baldwin kırmızı saten elbisesi, bantlı uzun ayakkabıları ve ruju ile bu haftanın en iddialı ve seksi isimlerinden oldu. Tercihi ise Tommy Hilfiger…

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler