MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu haftasonu kırmızı elbisesi ile göz kamaştıran Kate Middleton’dan kreatif direktörlüğü ile Paris Moda Haftası’nda herkesi büyüleyen Rihanna’ya kadar yine pek çok ismi ve stillerini sizler için derledik.
profil
BT Ekip
02.10.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada Fenty x Puma koleksiyonundan favori parçaları ile pembeler içinde bir Rihanna var. Cool ve spor parçalara bile kendi iddialı ve feminen ruhunu katan Rihanna yine tarzı ile çok konuşuldu.

Haftanın ünlü stilleri

Kim Kardashian yine Balmain defilesini ön sıradan izleyen isimlerdendi. Nakış örgü şeklinde olan seksi kıyafet de Balmain imzası taşıyor.

Haftanın ünlü stilleri

Siyah beyaz asimetrik kesim midi boy elbisesi, sıkı topuzu ile Adriana Lima abartısız şıklığı yakalayan isimlerden… Tercihi ise Mugler.

Haftanın ünlü stilleri

Doutzen Kroes,Jourdan Dunn ve Sara Sampaio Fenty x Puma defilesinde koleksiyon favori parçaları ile kameralara takılan isimlerden…

Haftanın ünlü stilleri

Kate Middleton bu sefer çok daha farklı bir renk tercihi ile karşımızda. Genellikle soğuk tonları tercih eden Middleton, kırmızı elbisesi ile de zarifliği elden bırakmamış. Tercihi ise Preen.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler