MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Kırmızı ayakkabılar

Bu sezonun sürpriz trendi sizce ne olacak? Çok yakında tüm dolaplarda kırmızı ayakkabılar görmeye hazır olun!

profil
BT Ekip
12.01.2018
Trend alarmı: Kırmızı ayakkabılar

Geçtiğimiz sezon beyaz ayakkabılar özellikle beyaz botlar moda dünyasında yoğun ilgi gördü. Öyle ki ünlü moda evlerinden ilham alarak ulaşılabilir markalar da koleksiyonlarında beyaz botlara yer verdi. Ancak bu trende veda etme vakti geldi.

Givenchy gibi ünlü moda evleri klasik ayakkabı modellerine kırmızı renk seçeneğini ekledi. Beyaz ayakkabıların yerini bu sezon kırmızı ayakkabılar alacak.

Kırmızı ayakkabı trendi, beyaz ayakkabı trendindeki gibi sadece bot ve çizmelerde sınırlı değil. Spor ayakkabılar, babetler, sandalet ve topuklu ayakkabılarda da kırmızı trendi yükseliyor. Bu sayede dilediğiniz yerde rahatça kullanabilirsiniz.

Nasıl kombinlerim?

Spor şıklık için denim tarzını kırmızı spor ayakkabılarla birleştirebilirsiniz. Çok sade giyindiğiniz bir günde ise stilinize enerji katmak için kırmızı ruj ve kırmızı ayakkabılar ekleyebilirsiniz. Özellikle kadınsı ve feminen stillerden hoşlanan kadınlar bu trendi çok sevecekler.

Kırmızı ayakkabıları başka renklerde kıyafet ve aksesuarlarla tamamlayarak, bakışları ayakkabılarınıza çekebilirsiniz. Aynı şekilde monokromatik stili uygulayarak başta aşağı kırmızı bir stille de bu kırmızı ayakkabı trendini kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler