MODA - TRENDLER
Trend alarmı: Kadife botlar Bu sezonun en büyük trendi kadife öncelikle ceket-pantolon takımlarında ve elbiselerde karşımıza çıkmasına rağmen artık çanta ve ayakkabı gibi parçalarda da oldukça sık kullanılıyor.
Trend alarmı: Kadife botlar
Trend alarmı: Kadife botlar
Özellikle kadife bot ve çizmeler sonbahar kış döneminin en hit parçaları arasına çoktan girdi. Dokusu gereği dikkat çekici bir yapıya sahip olan kadife kumaşı eğer kıyafetlerde kullanmayı çok fazla sevmiyorsanız ayakkabı ve botlara mutlaka şans vermenizi tavsiye ederiz.

NASIL KOMBİNLERİM?

Çok daha sade ve zarif kıyafetlerinizi bile kadife bir bot ya da çizme ile tamamlayarak hem kombinin şıklığını ve asaletini bozmazsınız hem de daha farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kadife yapı gereği kombinlemesi en zor kumaş tiplerinden biridir. Biraz ağır biraz da feminen bir görünüme sahip olduğu için kırmızı, sarı gibi canlı tonlarda olanları olabildiğince spor parçalarla kullanarak zıt bir uyum yakalamak gerek. Daha koyu ya da pastel tonlarına yakın renklerde olan seçenekler ise günlük ya da gece hayatında çok daha rahat kullanılabilir. 


Önceki ve Sonraki
Haberler