MODA - TRENDLER Trend alarmı: Hasır çantalar Geçtiğimiz yazdan kalan hasır çanta trendi bu yaz da kaldığı yerden devam ediyor. Birçok markanın koleksiyonlarında tekrar yer verdiği çanta trendini bu yıl çok geç kalmadan siz de yakalayabilirsiniz.
profil
BT Ekip
24.05.2018
Trend alarmı: Hasır çantalar

Çanta tasarımcıları her koleksiyonda hasır, rattan ve hatta bambu koleksiyonlarını kullanmaya başladılar. Yazın her kıyafet tarzıyla kombinlenebilen en güzel çanta çeşitlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Plajda, sahilde, günlük hayatta, gece dışarı çıkarken her yerde takıp gitmemiz mümkün. Zara, Twist, Bershka, H&M gibi ulaşılabilir markalarının vitrinlerini yaz konsepti olarak hasır çantalarla kombinlediğini görmüşsünüzdür. 

Hemen hemen her mağazada bulunabilen bu güzel çantaları kombinlemek tamamen sizin kişisel zevkinize kalmış olsa da beyaz elbiselerle, beyaz salaş tişörtlerle, kot şortlar ve rahat sandaletlerle kombinlemeniz harika olacaktır. Plajlarda ise hasır çantalar her daim kullanışlıdır. En iyi özelliklerinden biri de planladığınız etkinlikler hangi saat diliminde olursa olsun görünümünüze canlı bir hava katar.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler