MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Beyaz ayakkabılar

Her ne kadar kışın koyu renkler daha fazla giyilse ve tercih edilse de bu algı bu sezon yeni trendler ile yıkılmaya hazırlanıyor!

Trend alarmı: Beyaz ayakkabılar
Trend alarmı: Beyaz ayakkabılar
Kışın pek fazla tercih edilmeyen beyaz renk üstelik bot ve ayakkabılarla kışın sokak modasını ele geçirecek.

Özellikle açık renklerle açık renk aksesuarların tercih edilmesinin aksine moda trendleri son dönemde gücünü zıtlıklardan ve kontrast renklerin bir araya gelişinden alıyor. Sonbahar/Kış sezonu için ise koyu renkte yaptığınız kombinlerin altına beyaz bir bot ya da ayakkabı tercih etmek tüm etkiyi iki katına çıkarıyor.

Çok daha havalı ve sıra dışı bir görünüm kazandıran bu ayakkabı ve botları özellikle daha spor ve günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

NASIL KOMBİNLENİR?

Eşofman tipi pantolonlar, kazak elbiseler, kot pantolonlar, midi boy etekler ile oversize kesim kazaklar, spor kesim ceketler, uzun paltolar bu ayakkabıları kullanmak için ideal alternatiflerden… Ancak diğer yandan mini bir rugan görünümlü deri eteği, metalik görünümlü parçaları da bu tip ayakkabılarla tamamlayarak gündüzden geceye kombinlerinizi rahatlıkla taşıyabilir, gecenin de dikkat çeken ismi siz olabilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler