MODA - TRENDLER
Gelecek sezonun trendi renkli süet etekler Yaklaşık iki sezondur moda dünyasının en sevilen trendlerinden olan süet etekler bu sezon yine aramızda olacak, hem de çok daha renkli modellerle!
Gelecek sezonun trendi renkli süet etekler
Gelecek sezonun trendi renkli süet etekler
Genellikle taba ve kahve tonları ile siyah renkte tasarlanan ve üretilen önden düğmeli modeller bu sezon da pek çok markanın koleksiyonunda yer alacak. Onun dışında da pembe, mavi, bej tonlarında modeller koleksiyonlara eklenecek.

Tasarımcılar ve markalar bu vesileyle süet eteklerin aslında mevsimlik değil her mevsime uygun olmasını hedefliyor. Kim demiş süet parçalar yalnız kışın giyilir diye? Artık bu canlı renkteki süet etekleri yazın bile rahatlıkla giyebileceğiz bu şekilde!

NASIL KOMBİNLENİR?

Örneğin bir tişört ve sandaletle birlikte kullanarak spor ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda daha spor kesim gömleklerle ve topuklularla da şık ve farklı bir stil yaratabilirsiniz. Süet etekler özellikle sezonun trendlerinden olan gladyatör tipi sandaletlerle bir arada çok etkili bir kombin oluşturabilir bizden söylemesi!


Önceki ve Sonraki
Haberler