MODA - TRENDLER

Feminen hayvan desenleri

Hayvan desenlerinin hiçbir zaman modasının geçmediğini söylemek yanlış olmaz. Bu sezon yılan, kaplan ve zebra baskısı gibi daha çeşitli desenler için klasik leopar baskıya meydan okuyorlar.

profil
BT Ekip
22.11.2018
Feminen hayvan desenleri

Bu sezon da leopar deseni de popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiyor ve bu sezon yeni bir formda karşımıza çıkıyor. Özellikle ayakkabı, dış giyim, triko ve aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

Sokak stili de bu sezon hayvan baskılarıyla dolu. İster zamansız bu parçalara sadık olun, ister bu desenleri farklı renklerle kucaklayın.

Bu desenler nasıl kombinlenir sorusunu hayatınızda en az bir kere sormuşsunuzdur. Doğru şekilde kombinlenmediğinde anında rüküş ve demode görünmenize sebep olan bu desen tam tersi iyi şekilde kombinlendiğinde ise cool ve stil sahibi bir görünüm veriyor. Gardırobunuzda mutlaka bu desenli parçalardan bir tane bulundurun.

Nasıl kombinlerim?

Leopar deseni tek başına yeterince iddialıyken başka desenlerle ve abartılı renklerle gözü yormamak gerek. Abartılı ve ağır bir havası olan leopar desenli parçaları, sadeleştirmenin en güzel yolu siyah ile kombinlemektir. Kombininize düz renklerle ve özellikle siyahla devam edersiniz leopar deseni göze çok batmayacaktır. Kombininiz ne kadar sade olursa leopar deseni o kadar şık gözükür. Leopar deseni sizi korkutuyorsa leopar desenli bir aksesuarla kombininizi küçük bir detayla renklendirebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler